SPO for video

Відкрий для себе класний турнір з тенісу

Формат Піраміди – це “цар гори”. Драйвове змагання за верхні позиції в рейтингу з необмеженою кількістю матчів за сезон. Ти не вилітаєш з сітки, а маєш право на реванш і відновлення втрачених позицій. 

Граємо цілий сезон на відкритих кортах!

Що ти отримаєш, коли приєднаєшся?

Регулярні матчі в суперформаті

У нас велике ком’юніті сильних і активних гравців. Ти можеш грати з ними скільки захочеш.

Зручного помічника в Telegram

Бот зробить участь в турнірі простою, аби ти не витрачав час, а думав виключно про теніс.

Ігри в зручний час і зручному місці

На кожен матч в тебе є 10 днів, аби зіграти його в зручний час. В нас постійний коловорот з матчів.

Подарунки за кожен матч (без жартів!)

У нас працює автоматична система нарахування балів за зіграні матчі. Ми обмінюємо бали на тенісні плюшки.

Дивись, як виглядає наш бот-помічник

3 кроки, аби приєднатись:

Зайти в групу

🎾 Тенісна Піраміда 🔺Твого Міста

Подати заявку

Посилання в групі

Оплатити внесок

Можна грати!

0
учасників вже заявлено

Ти отримаєш

Пакет

"Звичайний"

500
  • Круті суперники
  • Багато матчів
  • Зручний бот-помічник
  • Комфортний графік
  • Гравірування на кубку
Пакет

"Подарунки"

2 000
  • Усе з пакету "Звичайний"
  • +
  • Нарахування балів за матчі
  • Обмін балів на подарунки

Відповідаємо на поширені питання

На старті сезону ми проводимо посів гравців по позиціям в залежності від їх рівня. Однак, в Піраміду можна заявитись навіть посеред сезону. Ви потрапляєте на нижній рівень і можете починати свій шлях до вершини. Перевага ранньої заявки в тому, що ви одразу можете зайняти більш високу позицію в рейтингу. Крім того, для ранніх заявок в нас є спеціальні знижки!

Звичайний внесок потрібен на покриття організаційних витрат і розвиток турніру. Для пакету “Подарунки” з цих коштів формується призовий фонд.

Якщо активно грати, можна назбирати багато балів, що
 дозволяє “відбити” свій внесок повністю або частково. Усі, хто регулярно займаються тенісом, неодмінно витрачаються на тенісні товари. У нас ти зможеш отримувати їх без оплати в обмін на накопичені в матчах бали. Статистика попередніх сезонів показала, що жоден учасник не залишається без балів і подарунків, адже ми нараховуємо їх навіть за програні матчі.

Для прикладу: за 5 місяців по 1 грі щотижня можна зіграти біля 20 матчів. Ти гратимеш з суперниками твого рівня, тому якщо перемогти хоча б у половині з них, вже можна зібрати 1 400 – 1 800 бонусних гривень. Непоганий кешбек і це не межа 🙂 

Чим вище ти в рейтингу, тим сильніші  в тебе суперники. Гравець з нижньої частини Піраміди не може кинути виклик лідеру і навпаки. Ти надсилаєш і отримуєш челенджі від гравців приблизно твоєї сили. Це все регулює бот автоматично. 

За кожен матч ми нараховуємо бонусні бали, які можна безкоштовно обмінювати на приємні подарунки. Кількість балів розраховується автоматично за формулою, що залежить від того, на якому рівні перебуваєш (чим вище – тим більше балів). В середньому за 1 перемогу можна отримати 100-150 бонусних гривень, за поразку – 20-40. Якщо ти обрав пакет “Подвійний”, за 1 матч ти отримаєш 40-80 або ж 200-300 бонусів.

Це багатоденні змагання. Ви домовляєтесь про зручний час і місце з кожним суперником окремо. Зіграти матч потрібно протягом 10 днів.

Ми не обмежуємо кількість надісланих викликів суперників. Ваше право – приймати чи відхиляти отриманий виклик. Однак, в нас діє правило, що ви не можете відхилити 2 отриманих виклики поспіль (!). Наступний отриманий виклик після відхиленого краще зіграти, інакше буде зарахована технічна поразка у матчі. 

Цей сезон ми граємо протягом цілого літнього сезону до 30 вересня 2024 року. По завершенню сезона нагороджуємо найкращих гравців і надсилаємо подарунки усім учасникам.  

Ви граєте у комфортному для себе темпі. Можете надсилати челенджі частіше і більше грати. Можете обрати інший темп – як вам зручніше. 

Суперників ви обираєте самостійно. В боті ви бачите список доступних для челенджів гравців вище вас. Обираєте того, кому хочете кинути виклик – все, людина отримає сповіщення і має відреагувати на ваш челендж протягом 48 годин.