Що таке “Тенісна Піраміда”?

Піраміда – унікальний продукт на тенісному ринку України. В наших змаганнях беруть участь дорослі любителі та напівпрофесіонали, проте сильні підлітки також можуть бути допущені до ігор. Це не звичайний тенісний клуб чи традиційний турнір – формат “Піраміди” дозволяє знаходити нових спарингів, грати стільки, скільки захочеться, розробляти власну турнірну стратегію, підвищувати рівень гри в іграх з сильними суперниками та отримувати круті подарунки за перемоги

Як влаштовані змагання?

Всі учасники розташовані на умовній Піраміді в залежності від власного рівня гри. На вершині (1 позиція в рейтингу) – найсильніший найсильніший учасник, на 2-й позицій наступний за силою, на 3-му наступний і так далі. Учасники змагаються за просування до вершини (“цар гори”), кидаючи виклик (челендж) гравцям вище в рейтингу, а також захищаючи власну позицію від учасників нижче. В разі перемоги над гравцем з більш високим рівнем ви піднімаєтесь на його позицію, в разі перемоги над тим, хто нижче – залишаєтесь на своєму місці, захистивши таким чином свій рейтинг в Піраміді.

Одиночні чи парні змагання?

Формат змагань на кожен запуск ми анонсуємо окремо в офіційних групах Піраміди для кожного міста. На парні змагання потрібно заявлятись вдвох, але посеред сезону можна змінити партнера і при цьому спуститись на останню рейтингову позицію Піраміди.

Як приєднатись до Піраміди?

1. Долучайтесь до Telegram-групи Піраміди свого міста.

2. Додайте (авторизуйте кнопкою START або командою /start) офіціний Telegram-бот Піраміди для свого міста. Використовуйте функціонал бота для челенджів, внесення результатів матчів, інформування про відпустку чи травму.

3. В особистих повідомленнях чи за телефоном домовляйтесь з суперником про локацію матчу, самостійно бронюйте корти на зручний час та грайте матчі згідно з регламентом.

Де подивитись списки учасників, результати матчів та турнірні таблиці?

В описі чи прикріпленому повідомленні Telegram-групи у кожному місті вказані посилання на актуальні таблиці. Крім того, посилання на таблицю можна побачити натисканні кнопки “Що нового в Піраміді?” в меню Telegram-бота.

Як стати чемпіоном Піраміди?

За результатами сезону в Піраміді може бути лише 1 переможець – гравець (пара), що пробув на вершині найбільшу кількість днів на вершині (за винятком днів у відпустці). В разі рівної кількості днів у декількох гравців – в залік йдуть результати особистих зустрічей між ними або ж розігрується додатковий матч, переможець якого і стає чемпіоном сезону.

Що таке “Баланс” і як обміняти бали на подарунки?

В Піраміді за перемоги і прогрес по рівням ви отримуєте залікові бали, які прирівнюються до віртуальних гривень у співвідношенні 1:1. Бали нараховуються учасникам за перемоги та зіграні матчі, а також множаться на коефіцієнт в залежності від вашого рівня – чим вище рівень, тим більше балів. За бажанням ви можете обміняти накопичені бали на подарунки з асортименту, представленого на нашому сайті – для цього достатньо оформити заявку як в звичайному Інтернет-магазині. Організатори опрацьовують заявки та надсилають подарунки учасникам в обмін на бали з Балансу.

Коли і де проводяться матчі?

Піраміда – це багатоденні змагання, де учасники самостійно обирають зручні їм корти та час для ігор, домовляючись попередньо про це з суперником. Бронювання та оплата кортів здіюснюється безпосередньо гравцями.

Наскільки сильні учасники грають?

Наша філософія полягає в тому, щоб прогресувати за рахунок матчів з сильними суперниками та допомагати рости тим, хто слабше. В нас грають представники усіх рівнів аматорського та напів-професійного тенісу. Від новачків (рейтинг NTPR 2.0 – 2.5) на нижніх позиціях Піраміди до 4.5 – 5.0 ближче до вершини. Більшість гравців має рівень 3.0 – 3.5 за класифікацією NTRP. Не вірте тим, хто оцінює власний рівень у 6.0 чи 7.0 (NTRP) – це професіонали, які грають в ITF / ATP / WTA турнірах, а не з любителями 🙂

Новачки можуть грати в Піраміді?

Можуть. Такі гравці переважно зосереджені на нижніх позиціях Піраміди, де ви зможете одразу зіграти з ними і отримати корисний ігровий досвід для зростання. Тим не менш, щоб приєднатись ви повинні знати тенісну етику, правила гра на рахунок, а також мати досвід участі в турнірах.

Скільки матчів потрібно зіграти?

Кількість матчів в рамках Піраміди ви регулюєте самостійно. В залежності від амбіцій і вільного часу, можна надсилати виклики суперникам частіше і більше грати, а можна навпаки. В середньому в нас грають 1-2 матчі на тиждень. Це стандартні матчі до перемоги в 2-х сетах, в разі взаємної згоди третій сет може бути замінений на тайбрейк до 10 очок.

Що таке челендж?

Челенджем ми називаємо виклик супернику вище рівнем. Кидати челендж можна будь-якому гравцю з тих, кого запропонує Telegram-бот. Суперник може прийняти або відхилити челендж. Відхилити один челендж можна без жодних санкцій, але два челенджі поспіль відхилити неможливо – друга відмова прирівнюється до технічної поразки зі зниженням рівня в Піраміді. Після прийнятого челенджа і зіграного матча ви знову маєте можливість один раз відмовитись від челенджа і так далі.

В Піраміду можна заявитись посеред сезону?

Так, ви можете приєднатись у будь-який час. Ви потрапите на нижню позицію в Піраміді і одразу зможете челенджити гравців вище.

Що відбувається, якщо хтось залишає Піраміду достроково?

З Піраміди не вилітають через поразки в матчах – ви завжди можете взяти реванш та відвоювати позицію вище. Учасник може вийти з Піраміди виключно за власним бажанням або через порушення регламенту. На звільнені місця на відповідних позиціях організатори просувають найбільш активних гравців з нижньої частини Піраміди.

Що робити, якщо не вдається домовитись з суперником про матч (час, покриття)?

Учасники самостійно обговорюють умови та локацію проведення матчів. вказуючи власні побажання та обмеження. В разі, якщо з об’єктивних причин не вдається домовитись, челендж можна відмінити вручну через бота без санкцій до гравців. В Піраміді існує неформальне правило – пріоритет у виборі покриття і часу матча надається гравцю, який отримав челендж, проте ми завжди підтримуємо здорові компроміси з обох боків. Ми поважаємо сильних гравців (вище рівнем) – гра з ними допомагає прогресувати іншим учасникам.

Як бути, якщо не вистачило часу зіграти матч?

1. Намагайтесь не допускати таких ситуацій: одразу після прийнятого челенджу домовляйтесь про матч і бронюйте корти. Не відкладайте гру на 10-й день.

2. Бронюйте мінімум 2 години на кортах, на розминку витрачайте не більше 15 хвилин.

3. Якщо час на кортах закінчився, спробуйте продовжити його і дограти матч на місці.

4. За взаємною згодою, забронюйте корти на найближчі дні і дограйте матч, розпочавши з актуального на момент перерви рахунку.

5. Зверніться до організаторів для індивідуального врегулювання.

Як безпечно проводити матчі (в контексті минулої пандемії коронавіруса)?

Ми наполегливо рекомендуємо слідувати усім рекомендаціям ВООЗ і МОЗ України стосовно протидії поширенню інфекцій. Спираючись на поради ITF та ФТУ, ми радимо:

– регулярно використовувати спиртовмісні антисептики для рук та особистих речей, а також якомога частіше мити руки з милом;

– дотримуватись дистанції в 1-2 метри під час спілкування з персоналом кортів та суперником;

– не користуватись чужими пляшками, рушниками чи тенісним інвентарем.